Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

- Mot i ndryshueshëm me vranësira do të mbizotërojë sot në shtetin tonë. Pasdite dhe kah fundi i ditës do të ketë reshje të përkohshme lokale të shiut, të cilat në disa vende do të shoqërohen me bubullima të rralla.

Back to top button
Close