Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë kryesisht me diell dhe freskët me temperatura të ulëta të mëngjesit dhe me erë të lehtë deri mesatare juglindore.

Back to top button
Close