0_Магазин.ПорталЗанимливости

Пантер ги вознемири жителите на Лил

Околното население немоќно и исплашено, само гледало како животното влегувало и излегувало низ отворените прозорци на зградата.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close