0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Осумдесет насто од навивачите на Реал Мадрид ја сметаат играта на Куртоа за ужасна

Четири од пет навивачи на Реал во анкетата на шпанска „Марка“ оценија како ужасна играта на голманот Тибо Куртоа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close