0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Osmani nesër në Bruksel në takim me Mogerinin

Zëvendëskryetari i Qeverisë, për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, nesër për vizitë pune do të qëndrojë në Bruksel, ku do të mbajë takim pune me përfaqësuesen e lartë të Bashkimit Evropian për Punë të Jashtme dhe Politikë të Sigurisë dhe nënkryetare e Komisionit Evropian, Federika Mogerini.

Back to top button
Close