0_Спорт.ПорталОстанато

Ѓорѓиев: Додека постојат и теоретски шанси ќе се бориме за осминафинале

Капитенот на македонската одбојкарска репрезентација Никола Ѓорѓиев не се откажува од ласманот во осминафиналето на Европското првенство и покрај тоа по првите три кола, „црвено-жолтите“ имаат исто толку порази.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close