0_Спорт.ПорталФудбал

Одбраната на Арсенал ги уништи напорите на Обамејанг

По ремито, тимот на Унаи Емери се наоѓа на седмото место со 8 бодови, додека Ватфорд е на последното со 2 по 5 одиграни кола.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close