0_Спорт.ПорталКошарка

Џо Џонсон стана играч во Детроит

НБА-лигашот Детроит преку својот Твитер објави за постигнат договор со кошаркарот Џо Џонсон.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close