0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитикаХроникаХроника.Портал

Фетаи: Борбата за правда продолжува

„Борбата за правда продолжува“, кажа кусо обвинителката Фатиме Фетаи на влегување во Кривичниот суд, каде што претпладнево треба да се одржи ново рочиште за предметот „Монструм“, што го водеше СЈО.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close