BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Netanjahu votoi dhe paralajmëroi “garë tepër të ngushtë” në zgjedhje

Kryeministri izraelit, Benjamin Netanjahu, në mëngjesin e sotëm doli për të votuar në zgjedhjet e përgjithshme të vendit,  të dytat me radhë për këtë vit, si dhe paralajmëroi që do ketë garë të ngushtë për fitore, lajmëroi DPA.   

Back to top button
Close