0_Спорт.ПорталФудбал

Нејмар: Сакав да го напуштам ПСЖ, но оваа страница е веќе свртена

Дуелот заврши со победа од 1:0 за парижаните, а единствениот гол го постигна Нејмар во 92-та минута.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close