0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Нара драстично го смени мислењето: ПСЖ е најдобрата опција за Икарди

Ванда Нара, сопруга и агент на аргентинскиот напаѓач Мауро Икарди, радикално го смени своето мислење во врска со трансферот на напаѓачот во ПСЖ на позајмица од Интер.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close