0_Sport,PortalRezultatetSport.SlajderTenis

Nadal siguroi gjysmëfinale në US open

Spanjolli Rafael Nadal e ka mposhtur argjentinasin Diego Shvarcman në çerekfinalen e US open dhe ka siguruar vend në katërshen e madhe në edicionin e sivjetmë të Gren slemit në Nju Jork.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close