0_Спорт.ПорталКошарка

МЗТ Скопје со две победи против Крајова

Македонскиот кошаркарски шампион, МЗТ Скопје Аеродром, извојува и втора победа во вториот пријателски натпревар со романска Крајова.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close