0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Мурињо одбил да го привлече Ван Дајк во Јунајтед

Холанѓанецот се етаблираше како еден од најдобрите дефанзивци во светот по неговиот трансфер кај „црвените“ минатиот јануари.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close