0_Maqedoni.PortalShoqëri

Mot i paqëndrueshëm me shi të rrëmbyeshëm pasdite

Pasdite vende-vende moti do të jetë i paqëndrueshëm me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima. Paqëndrueshmëri do të ketë edhe  në orët e mbrëmjes, informojnë nga DPHM.

Back to top button
Close