Svet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Мистерија судбината на турскиот бизнисмен чија напуштена јахта ја пронајдоа  албански рибари

Судбината на сопственикот на луксузната јахта, што албанските рибари ја пронајдоа напуштена на 12 милји од брегот на пристанишниот град Шенѓин и по три дена останува мистерија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close