0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Министерот за одбрана на Романија во посета на Северна Македонија

Министерот за национална одбрана на Романија, Габриел-Бенијамин Леш, денеска ќе престојува во официјална посета на земјава.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close