0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Министерот Димковски во работна посета на Штип

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Трајан Димковски денеска ќе одржи работна средба со градоначалникот на Општина Штип, Благој Бочварски.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close