0_Спорт.ПорталКошаркаСпорт

Милс изненаден зошто го нема во идеалната петорка на СП

Најдобриот австралиски кошаркар, Пети Милс, преку социјалните мрежи откри дека од Австралиската кошаркарска федерација го информирале дека ќе биде вметнат во идеалната петорка на првенството, а тоа не се случи.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close