0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталВидео изјаваПолитикаПолитички партии

Милошоски: Вратен предлогот за анкетна комисија за СЈО, утре можна средба за Законот за ЈО

Нова средба за Законот за јавно обвинителство можно е да има утре, изјави денеска пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ Антонијо Милошоски.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close