Svet.SlajderСветСвет.Портал

Милиони луѓе учествуваат во глобалните протести за климата

Милиони луѓе ширум светот денеска учествуваат во глобалните протести за климата.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close