0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Mesi, Ronaldo dhe Van Dajk në garë për numrin 1 të FIFA-s

Sulmuesi i Juventusit, Kristiano Ronaldo, ai i Barcelonës, Lionel Mesi dhe mbrojtësi i Liverpulit, Virxhil Van Dajk, janë tre finalistët për titullin fudbollist më i mirë për vitin 2019 në zgjedhjen e FIFA-s. 

Back to top button
Close