0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанатоСпорт

Мејведер и Пакјао ќе ги вкрстат ракавиците во декември

Легендарните боксери Флојд Мејведер и Мани Пакјао ќе боксуваат еден против друг во декември во Токио.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close