0_Maqedoni.Portal0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritPolitikë

Marrëveshja e Prespës në agjendën e Komisionit për politikë të jashtme në Parlamentin grek

Marrëveshja e Prespës dhe pozicionet qeveritare kanë qenë një nga temat që deputetët grek- anëtarë të Komisionit për mbrojtje nacionale dhe punë të jashtme i parashtruan para ministrit të Jashtëm të Greqisë, Nikos Dendias në takimin e sotëm të parë në Parlamentin grek.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close