0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштински вести

Македонска Каменица ја одбележа Европската недела на мобилност

Со низа активности и содржини посветени на алтернативното движење, општина Македонска Каменица ја одбележа „Европската недела на мобилност 2019“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close