0_Web_Актуелно0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

„Мајката на сите парламенти“ се распаѓа во живо на телевизија

Познат како „мајка на сите парламенти“ и еден од најстарите во светот, британскиот Парламент во последните денови се претвори во центар на „мајката на сите битки“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close