Фудбал

Лампард: Со нетрпение чекам да дебитирам како тренер во Лигата на шампионите

Предводникот на Челзи, Франк Лампард ги сподели очекувањата за неговото тренерско деби во Лигата на шампионите.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close