0_Спорт.ПорталФудбал

Куќата на Умтити ограбена за време на натпреварот Барселона – Валенсија

Домот на дефанзивецот на Барселона, Самуел Умтити беше ограбен за време на натпреварот од 4. коло од шампионатот на Шпанија против Валенсија, пренесува „Ла Вангардија“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close