Lajme nga komunatPartitë politikePolitikë

Këshilltarët e BDI-së: Dënojmë veprimin arrogant të Arben Taravarit

Në fillim të vazhdimit të seancës së 16-të të Këshillit komunal të Komunës së Gostivarit, koordinatori i grupit të këshilltarëve të BDI-së, Shpëtim Xhelili mbajti fjalim dhe dënoi sjelljen arrogante të Arben Taravarit ndaj ish kryesuesit komunal, Nasir Musliu.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close