Фудбал

Каземиро: Реал Мадрид постигна два гола кои не беа признаени, но не можеме да бараме изговори

Играчот од средниот ред на Реал Мадрид Каземиро по поразот од ПСЖ во првото коло од Лигата на шампионите (0:3) истакна дека тимот не треба да бара изговори.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close