0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Како Трамп ги редефинира (и ги крши) човековите права

Презир кон владеење на правото, слободните медиуми, независното судство, геј-луѓето, малцинствата, женските репродуктивни права...

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close