0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Како електронските цигари предизвикаа епидемија во Америка

Најмалку шест лица ги загубија животите, а 450 имаат здравствени проблеми поради електронските цигари во Америка.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close