0_Maqedoni.Portal0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Jovevski i autorizoi Fetain dhe Bubevskin që edhe më tutje ta përfaqësojnë rastin “Monstra”

- Prokurori shtetëror publik Lubomir Jovevski i autorizoi prokurorët e deridjeshëm në PSP Fatime Fetai dhe Gavril Bubevski që edhe më tutje ta përfaqësojnë lëndën "Monstra", konfirmuan për MIA-n burime në PPRMV.

Back to top button
Close