СветСвет.Портал

Иранка се самозапали пред да биде осудена за обид за влегување на стадион

Жена во Иран се самозапали пред да и биде изречена казна затвор бидејќи сакала да гледа фудбалски натпревар на стадион

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close