Политички партии

Илиоски: Власта има намера целосно да го партизира изборот на судии и јавни обвинители

СДСМ и Зоран Заев немаат намера да запрат со урнисување на правниот систем во Република Македонија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close