Фудбал

Икарди ќе биде во почетниот состав на ПСЖ за средбата со Реал (КРГ)

Фудбалерот на ПСЖ, Мауро Икарди, ќе биде на теренот на натпреварот од 1. коло од Лигата на шампионите против Реал Мадрид од самиот почеток, пренесува „Ле Парисиен“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close