0_Спорт.ПорталФудбал

Игуаин објасни зoшто го смени бројот на дресот

Напаѓачот на Јувентус, Гонзало Игуаин ја кажа причината за промена на бројот на дресот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close