BallkanBallkan.Portal

Hoxhaj: Pacolli e vuri në pikëpyetje njohjen e Kosovës

- Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ish ministër i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj deklaroi sot se "fushata serbe dhe ruse" për tërheqjen e njohjes së Kosovës është mundësuar nga "mosdija dhe mungesa e strategjisë" të shefit të diplomacisë së Kosovës, Behgjet Pacolli.

Back to top button
Close