0_Спорт.ПорталФудбал

Хоакин постави клупски рекорд на Бетис

Крилото на Бетис, Хоакин Санчес, постави нов клупски рекорд по бројот на одиграни првенствени натпревари во дресот на „зелено-белиот“ тим од Севилја.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close