0_Maqedoni.PortalPartitë politikePolitikë

Grubi: Vetingu i patjetërsueshëm në politikë dhe drejtësi

Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi në intervistën për Zërin e Amerikës thotë se Shkupi pret një vendim pozitiv në muajin tetor lidhur me hapjen e negociatave për anëtarësim në BE.

Back to top button
Close