0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMKD

Grubi në Uashington takoi senatorin amerikan Xhonson

Kryetari i Komisionit për Çështje Evropiane dhe i Grupit për miqësi me SHBA-në, njëkohësisht Sekretar Organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim Artan Grubi, është gjatë qëndrimit të tij në Uashington është takuar edhe me senatorin Ron Xhonso  nga komisioni për politikë të jashtme ne Senatin Amerikan, drejtues i nënkomisionit për Evropë dhe bashkëpunim rajonal mbi sigurinë. 

Back to top button
Close