0_Магазин.ПорталСцена

Глумецот Кевин Харт преживеа сообраќајка

Харт притоа се здобил со посериозни повреди на грбот, но е вон животна опасност.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close
Close