0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShkup

Garë me biçikleta në Shkup

- Në kuadër të Javës Evropiane të Mobilitetit, sot nën Kalanë e Shkupit dhe rrugët përreth në qendër të qytetit do të mbahet gara tradicionale me biçikleta në organizim të Federatës së Çiklizmit.

Back to top button
Close