0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeLajme nga komunatShkup

Fillon java evropiane për mobilitet “Ecni me ne”

Qyteti i Shkupit prej sot fillon me shënimin e javës evropiane të mobilitetit që këtë vit mbahet nën moton "Ecni me ne - ecje e sigurt dhe ngasje e biçikletave".

Back to top button
Close