0_Sport,PortalBasketbollSport.Slajder

Fillon faza e çerekfinales së Kampionatit botëror të basketbollit

Në Kampionatin botëror në basketboll në Kinë sot fillon faza eliminatore. Pas përfundimit të dy raundeve grupore, mes tetë më të mirëve nga favoritët nuk janë Greqia, Rusia dhe Lituania, ndërsa befasuan këndshëm Polonia dhe Çekia.

Back to top button
Close