Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Филхармонија почна онлајн-продажба на билети

Филхармонијата соопшти дека  од денеска почна онлајн-продажба на билети кои може да се купат на веб-страницата www.filharmonija.mk.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close
Close