0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанатоРезултати

Фетел победник во Сингапур

Еден-два победа за Ферари на денешната трка од шампионатот во Формула 1 возена попладнево за Големата награда на Сингапур.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close