0_Sport,PortalSport.SlajderTenis

Federer: Nadali dhe unë nuk jemi miqtë më të mirë

Tenisti zviceran Roxher Federer ka folur për marrëdhëniet me spanjollin Rafael Nadal. Sipas tij, rivalët e vjetër respektohen shumë ndërmjet tyre, mirëpo nuk janë miq të mëdhenj.

Back to top button
Close
Close