0_Магазин.ПорталЗанимливости

Емотивна средба на Канаѓанец со своето изубено куче (видео)

Пред извесно време, некој го пронашол Џек и го одвел во прифатилиштето, каде што со помош на микрочипот кај кучето, сопственикот бил пронајден.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close
Close